VOİDA LOJİSTİK EV TESLİMATI VE KURULUM OPERASYONU

VOİDA LOJİSTİK   operasyonlarındaki bütün araçlarında araç takip cihazı bulunmaktadır. Bu sayede araçların konumları bilgisayar ekranları sayesinde anlık kontrol edilmesi, müşteri ziyaretlerinin eksiksiz ve zamanında yapılması, sürücü ve araç performanslarının takibi, araç içindeki ekranlarla şoförlerle anlık iletişim sağlanmaktadır. Ulaşılmak istenen adrese giden en efektif yollar sistem üzerinde kontrol edilerek müşterilere verilen randevulara tam zamanında ulaşılmaktadır. Böylece müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Müşterilerimizin ürünleri, depolarından veya ilgili mağazalarından otomasyon sistemleri çerçevesinde teslim alınmakta ve sevk edilmektedir. Her ay yaklaşık 10.000 adrese ürün sevk edilmekte ve bu ürünlerden 8.000 tanesinin montajı gerçekleştirilmektedir. Montajı yapılan ürünler anında fotoğraflanarak veri tabanında saklanmaktadır. Teslimat bilgisi anında müşteriye ve ilgili mağazanın ekranına mail olarak düşmektedir. Böylece müşteriye yapılan ürün teslimatı veya kurulumu mağazalar tarafından anlık olarak takip edilmektedir.

VOİDA LOJİSTİK, daha hızlı teslimat, daha iyi kalite ve daha iyi hizmet konusunda artan müşteri taleplerini karşılayabilmek ve rekabette bir adım öne geçebilmek için kendi yazılımını devreye almıştır.